Hiiumaa suurim purjetamisvõistlus Kärdla Race juba 17.-19.06!

17.-19.06 toimub neljandat korda Kärdla Race, mis on Eesti Jahtklubide Liidu noorte purjetamise karikasarja üks etapp. Esimesel kahel aastal võisteldi kahepaatidel RS Feva, 29er, 49er, Nacra15,  Nacra18, 470, nendes paadiklassides oli osalevaid aluseid kokku ca 50 ringis. Eelmisel aastal usaldati Jahtklubi Dagole karikavõistluste etapi korraldus ühepaatidele Optimist, Zoom8 ja Laser 4.7 (täna Ilca4), nendes paadiklassides on sõitjaid oluliselt rohkem ja nii oligi nädal enne jaanipäeva Kärdla sadamas ligi 200 noort sportlast askeldamas. Vaatepilt oli võimas. Ka sel aastal saame korraldada võistluse ühepaatidele, kus Hiiumaa lapsed ise ka saavad võistelda.

Ootame Kärdla sadamasse neil päevadel kõiki mere-ja purjetamishuvilisi kogu seda ilu ise vaatama, sest Tareste lahel toimuv paistab ilusti maapeale ära. Kärdla sadam oma tingimuste ja asukohaga on sellise suurvõistluse korraldamiseks ideaalne.

Hea meel on tõdeda, et võistluse edukaks korraldamiseks löövad moel või teisel kaasa väga paljud kohalikud organisatsioonid ja eraisikud. Täname COOP Hiiumaad, Hiiumaa Spordikooli, Hiiumaa Vallavalitsust, Sportland Eestit, SA Hiiumaa Sadamaid, Shampanjabaar ja Resto Kork, Black Team Estonia ja veel nii paljud teised kes kõik elavad Hiiumaa purjetamisele kaasa.

Kokkuvõtted juba natuke rohkem kui nädalapärast!

Lisainfo regati kohta ja tulemused: SIIN