Kärdla Cramo Race õnnestus suurepäraselt

9.-11. augustil toimus Kärdla sadamas Kärdla Cramo Race, mis oli ühtlasi ka Purjetamise Eesti Meistrivõistluste üks etappidest. Võistlemas olid kahepaadi klassid RS Feva, 29er ja 49er.

29er paadid stardijoont ületamas

Jahtklubi DAGO jaoks oli nii kaaluka võistluse korraldamine esmakordne. Korraldusmeeskond tegi põhjaliku eeltöö ning tänus sellele õnnestus võistlus väga sujuvalt. Saime tunnustada ka Eesti Jahtklubide Liidult.

Kummardus kõigile võistlejatele, treeneritele, toetajatele, võistlusametnikele, kohtunikele, pealtvaatajatele ja lahkele ilmavanale!

Täname häid toetajaid ja koostööpartnereid:
Peasponsor Cramo Estonia!!!
Hiiumaa vald, Kärdla Marina, Sõru Merekool, Hiiumaa Vabatahtlik Merepääste Selts Coop Hiiumaa, Hiiumaa Köök ja Pagar, Linnumäe, Šampanjabaar Kork, Roograhu Sadam, Kalda Puhkeküla, Kalana Puhkeküla, Heltermaa Käsitöömaja.

Soe kallistus kõigile, kes Hiiumaalt kohapealt Jahtklubi_Dago korraldustiimiga liitusid ja suuresti selle kõik teoks tegid:
Einar Aru, Kai Kallas, Anni Rätsep, Boris Ljubtšenko, Oskar Altrov, Johannes Markus Altmäe, Raul Randmaa, Rain Villmäe, Tom Kallas, Ott Saar, Helika Villmäe, Sven Kriggulson, Merike Reede.

Palju tänu ka teile, Eesti Jahtklubide Liit, nõuannete, juhiste eest ja toetuse eest!

Loodetavasti kohtume taas järgmisel suvel, ikka Hiiumaal!