Hiiumaa noori purjetajaid viib edasi Amserv Toyota!

Neljapäeval kell 12.00 kogunesid klubi kommodoor Sven Nuutmann, treener Anni Rätsep, abitreener Mathias Tammeveski ja klubiülem Kai Kallas Järvele Amservi esindusse. Kohapeal ootas meid Amserv Toyota Business osakonna juhataja Margus Nõmmik oma meeskonnaga. Salong oli täis elevust  ja ootusärevust, kohe-kohe saab toimuma midagi, mida Hiiumaa noored purjetajad on vajanud ja oodanud kaua aega.
Amservi üks põhimõte on ühiskonnale tagasi anda toetades kultuuri ja sporti. Toyota on ka Olümpia ja paraolümpia suurtoetajad. Eestis toetab Amserv enamusi suuremaid teatreid ja muidgi purjetamist. Viimast nii noortele suunatud kui avamerejahtidel sõitjate seas.

 

Margus, olles kahe noore purjetaja isa, teab hästi kui palju purjetamine lapsi kujundab. Nende vastupidavust, maailmataju ja üldist viisakat ning soliidset hoiakut. Kahtlemata on selles arengus suur roll kõikidel treeneritel, kelle oskused ja kannatlikud meie lapsi edasi viivad.

Sven Nuutmann ja Margus Nõmmik allkirjastavad koostöölepingu. 

Leping allkirjastatud ja jahtklubi Dago ongi Toyota Proace Verso uhke kasutaja! Treener Anni Rätsep, kelle kasutusse buss pòhiliselt töövahendiks läheb, sõnas et kahtlemata teeb selline liikumisvahend laste treeningutega seonduva oluliselt sujuvamaks ja lisab hulga motivatsiooni.

Oligi aeg haarata bussi katva punase katte servadest ja see hoogsal sammul tahapoole liikudes (ahtri suunas) maha tõmmat.

 

Aitäh Amserv Toyota ja kogu teie meeskond, olete aidanud viia Hiiumaa purjetamise järgmisele, täiesti uuele tasemele! Aitäh treenerid, kommodoor ja kõik teised Hiiumaa purjetamisse panustajad, sellesse uskujad ja kaasaelajad!
Üksi suuri asju ei tee!

 

Merel näeme!