Dago Karikasari on purjetamise lühiradade seeriavõistlus, mille koduks on Kärdla sadam ja mis sai alguse 2018. aastal nime all Purjutuur. Võistluse eesmärk on kohalikele kaptenitele ja purjetamisharrastajatele pakkuda põhjust merele minna ning oma oskusi ja purjeka võimeid proovile panna. Alates 2020. aastast toimub tulemuste arvestus ORC süsteemi järgi. Täiendavaks eesmärgiks on purjetamist kogukonnas laiemalt tutvustada, kutsudes ka sõpru ja merekaugemaid inimesi meeskondadega liituma ja kaasa lööma. 

Garmin Eesti Karikasarja 1. etapp toimub sel aastal 24-26. mail Kärdla sadamas. Tegemist on kaalukaima võistusega Hiiumaal, mis toob saarele üle 200 noorpurjetaja ILCA 4, Optimist ja Zoom 8 paadiklassidest. 

14-16 juuni toimub järjekorras VI Dago regatt ümber Hiiumaa! Tegemist on lahtiste avamerejahtide meistrivõistlustega, mille käigus selguvad Hiiumaa meistrid. 

Regatt algab päikesetõusuga Kärdla sadamast!

22. juunil kogunevad Kärdla sadamasse kõik endised ja praegused kogenenumad merekarud, et mõõtu võtta Hingelt Mereliste regatil Optimistide pardal. 

Võistlusele on oodatud kõik Optimist klassi purjetajad, nii algajad kui edasijõudnud.

Võistluse raames toimuvad ka Hiiumaa Meistrivõistlused Optimist klassis (eraldi arvestus). Lisaks toimub arvestus  LHV karikasarja sõitvatele lastele. Võistlust korraldab Jahtklubi Dago!

Järjekorras neljas Sügisregatt leiab aset koostöös Haapsalu Jahtklubiga. 

Veel enne kui paadid talveks ära pakime, teeme ühe mõnusa sügisese ja karge regati.